Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přímá linka do SH?

 

 

12.11. Další linka do Číny? China Eastern chce spojit Prahu a Šanghaj.

http://ekonomika.idnes.cz/dalsi-linka-do-ciny-china-eastern-chce-spojit-prahu-a-sanghaj-pq9-/eko-zahranicni.aspx?c=A150425_162621_eko-zahranicni_fer

 

Podobná tvrzení zde byla už před rokem. Uvidíme, jak to dopadne na druhý pokus.

Jestliže je přímá linka do Pekingu zavedena, není důvod aby do SH zavedena nebyla. V SH žije přes 24 milionů obyvatel, tedy prakticky dvojnásobek toho co v Pekingu. Cílem linky bylo usnadnit Číňanům přístup do Evropy, prostřednictvím ČR. Jaký má tedy význam, zřídit pevnou linku pro menší město a pro nejlidnatější město světa nikoli? To zatím nebylo médii vysvětleno a ani odpověď nikdo nehledal.

Šanghaj je největším městem ČLR a třetím největším městem v celosvětovém měřítku. Se svou populací čítající skoro dvě Československa je nejlidnatějším městem světa. Krom moderní a historické architektury zde najdeme například nejdelší metro světa, čítající přes 370 stanic. Na rozdíl od Pekingu netrpí SH tak enormně znečištěným ovzduším. Není to žádná sláva, ale o 20 - 25% smogu má Sanghajské ovzduší méně než to Pekingské.  Denní teplotní maxima jsou v SH o cca 7°C vyšší než v Praze a o 5°C vyšší než v Pekingu. Město je tedy vhodné ipro "last minute" zájezdy. 

 

 

 

 

 

 

12.11. Nejlepší skyline

Šanghaj má v současnosti asi nejimpozantnější skyline. Peking, kam skupina sabotérů a nepřátel ČLR (lol) nedávno zařídila přímé lety, nemůže Šanghaji konkurovat. Možná se o boomu tohoto města dozvíme i z ČT, ale nějaký čas to potrvá. Zatím Šanghaji v moderní architektuře nekonkuruje ani NY, není tedy důvod to moc rozmazávat. V NY ovšem roste přibližně sedm megastaveb, lze tedy doufat, že za takových 5 let nám tu a tam mainstreamová média ukáží i nějaký ten úspěch ČLR. Zatím je situace taková, že zatímco ČLR zažívá doslova "velký skok", média hrají hru na "velké ticho". Dokumenty o Číně, které lze v mainstreamu shlédnout jsou zejména z těch nejchudších oblastí ČLR, zatímco v dokumentech tákajících se západních měst jsou naopak divákům předkládána ta nejatraktivnější velkoměsta. Informační válku vůči ČLR završují "výplachy nulové tolerance", v rámci kterých ČT neinformuje o dění v ČLR jinak než negativně. I když Čína zažívá "velký skok", z toho co slyšíme v mainstreamu, zejména z ČT, musí divák nabít dojmu, že ČLR je místem neštěstí a smutku. Proč tomu tak ale je? 

Kdo všechno financuje ČT se dnes prakticky nelze dozvědět. Od chvíle kdy se ujal vedení pan Dvořák ovšem nastaly velmi razantní změny. ČT díky tomuto pánovi zíkala západní sponzory. Ti určili, že velká část vysilacího času musí být vyhrazena propagandě, a třeba takový Horizont skoro nic jiného než tvrdou propagandu nenabízí. Slovo dostávají ověření "odborníci", kteří moc dobře vědí, že lžou a stejně jako Marcela, lžou rádi.

K čemu vlastně ČT potřebuje tyto sponzory? Z nějakého důvodu se rozhodlo, že v ČT nemá být reklama. Ta na rozdíl od tvrdé propagandy ale nikomu nevadila. Lidé kvůli reklamě na ČT nedemonstrovali, nepsali články plné znechucení všude po internetu, ani žádné petice se kvůli tomu nesepisovaly. Reklama nikoho nepohoršovala, zato hulvátská a vylhaná propaganda pana Dvořáka udělala z ČT skutečnou žumpu demokracie. Proto "je" v ČLR vše špatně.

Šanghaj - nejlepší skyline 2015 !?!

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pongy chief blood influence symptoms

(AfutGlydaylott, 8. 10. 2018 23:45)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-france/

XEvil 4.0 cheap

(Mashafub, 13. 12. 2017 9:34)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.